מאמרים

שירותי הדפסה לארכיטקטים – מתקדמים, יעילים ומהירים

חברת 3DNY מספקת שירותי הדפסה בתלת מימד למגוון תחומים לרבות תחומי רפואה, מוסדות חינוך, אומנים, יזמים ולקוחות פרטיים. בין היתר החברה מספקת שירותי הדפסה לארכיטקטים עבור כל שלבי התהליך, ממידול ממוחשב ועד יצירת מודל מוגמר מותאם לדרישות וצרכי הארכיטקט.

להתקדם להדפסות מודלים בתלת מימד

 

אם עד היום הכנת מודל ארכיטקטוני בתלת מימד הייתה משימה מורכבת, יקרה וממושכת שדרשה אינספור תוכניות ושרטוטים, הדמיות מכל מיני זוויות, תמונות וכו', הרי שכיום בזכות טכנולוגיית הדפסה בתלת מימד המצב שונה לחלוטין. כיום ניתן לתכנן וליצור מודל אדריכלי תלת מימדי באופן הרבה יותר יעיל, חסכוני, מדויק ומהיר על ידי מידול ממוחשב שנתוניו מועברים למדפסת תלת מימד מתקדמת המדפיסה במהירות ובדיוק רב כל מודל אדריכלי והנדסי מבוקש.

 

שירותי הדפסה מקיפים

 

אנו מספקים שירותי הדפסה מקיפים לארכיטקטים עבור מגוון סוגי מודלים ברמת דיוק גבוהה ביותר, בכל קנה מידה של מורכבות פני השטח:

 

  • שירותי מידול- אנו מספקים שירותי מידול ממוחשב עבור יצירת מודל אדריכלי בתלת מימד עם קבצי OBJ ו/או STL.
  • חומרים וגוונים- את המודל ניתן לייצר ממגוון חומרים גמישים או קשיחים, כבדים או קלים ולקבלם  גוון לבן אחיד או בכל צבע ומרקם מבוקש אחר כמו דמוי מתכת או אבן, מט מבריק או שקוף. כך תוכלו לדמות באופן משכנע מגוון פרטים במודל, בין אם מבנים, כבישים, צמחייה, תאורה וכדומה.
  • רזולוציה- הדפסות תלת מימד של מודלים מסופקות ברמה גבוהה של רזולוציה, בדיוק רב ועם מוצר סופי איכותי ועמיד.
  • אספקה-  אנו מציעים שירותי הדפסה יעילים ומהירים, הכוללים גם אפשרות למשלוח הדגם אליכם למשרד. כך למשל אנו יכולים לספק הדפסות תלת מימד של מודלים גם באותו היום, להבדיל מתהליכים שארכו בעבר שבועות ואף חודשים.
  • מחירים- המחיר עבור שירותי הדפסות תלת מימד שאנו גובים הינו הגון ומשתלם ביותר, בייחוד אם משווים אותו לעלויות ייצור מודל באמצעות תבניות והזרקה.

 

שירותי הדפסה לארכיטקטים בתלת מימד

 

לשירותי הדפסה לארכיטקטים בתלת מימד, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת 3DNY הדפסות תלת מימד, בטלפון 09-7449959 או במייל 3dnyprinting@gmail.com.