מאמרים

רעיונות למוצרים המופקים ממדפסת תלת מימד – מרחפנים ועד צעצועים

כל מי שהחל להתוודע לתחום מדפסות תלת המימד מבין את העושר הבלתי נדלה של אפשרויות ורעיונות. עם חברת  3DNY תוכלו לקנות מדפסות תלת מימד מתקדמות המדפיסות מגוון סוגים של חומרי גלם, באמצעותן ניתן לייצר שורה ארוכה של פריטים. בין אם זוהי מדפסת תלת מימד לרחפנים, צעצועים, חפצי נוי או כל פריט אחר, תוכלו לרכוש אותה עבור מחיר משתלם ישירות דרך אתר החברה המאובטח ולקבלה עם מעטפת שירות מקצועית ושלמה.

אז מה אפשר להדפיס בתלת מימד

 

אפשרויות ההדפסה בתלת מימד הן בלתי נדלות. לפניכם מספר רעיונות למה שניתן להדפיס בתלת מימד:

 

  • תכשיטים- מדפסות תלת מימד מהוות אמצעי נפלא לייצור תכשיטים מכל חומר גלם ומכל סוג בין אם מדובר בתליון, טבעת או עגיל. כמו כן אנו גם מוכרים מדפסות ייעודיות לייצור תכשיטים.
  • מדפסת תלת מימד רחפנים – בימינו אתם לא חייבים לקנות רחפן מוכן אלא אתם יכולים לתכנן במידול תלת ממדי רחפן אישי משלכם. כמו כן באמצעות מדפסות תלת מימד תוכלו גם להפיק חלקים הנדרשים לרחפן שלכם.
  • דגמי מכוניות- אוהבים רכבי ספורט ורכבי אספנים? עם מדפסת תלת מימד תוכלו להדפיס מודלים מוקטנים מדויקים של הרכבים האהובים עליכם.
  • מגן לסלולרי- תוכלו להדפיס מגן אישי וייחודי עבור מכשיר הסלולר שלכם ולהכניס בו אלמנטים שימושיים שונים כמו כיסים עבור כרטיסי ביקור וכרטיסי אשראי.
  • ציור ההופך לפסל- פעילות נפלאה עם הילדים הינה לקחת ציור דו ממדי שלהם ולהפכו לפסל תלת ממדי משכנע ביותר.
  • אגרטל- עם מדפסת תלת מימד תוכלו לעצב אגרטל המתאים במדויק בסגנונו וגווניו לחלל עבורו הוא מיועד.
  • מחזיק עפרונות- העפרונות של ילדיכם פזורים בכל הבית? למה שלא תתכנו יחד עימם מחזיק עפרונות ייחודי.
  • אהיל – מבקשים להוסיף אהיל מעוצב לביתכם? למה שלא תדפיסו אחד בתלת מימד בגודל, חומרים וסגנון עיצוב משלכם.

 

וזו רק ההתחלה: בכל הקשור להדפסות תלת מימד השמיים הם הגבול, מסכו"ם לכוסות ועד ספות ואפילו בתים אמיתיים המודפסים בתלת מימד.

 

מדפסת תלת מימד

 

הזמנת מדפסת תלת מימד לרחפנים, צעצועים, אהילים ועוד, מוצעת און ליין ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. בנוסף לביצוע הזמנה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת 3DNY הדפסות תלת מימד, בטלפון 09-7449959 או במייל 3dnyprinting@gmail.com.