מאמרים

התפתחות מכונת הדפסה תלת מימדית

רק לפני עשור בלבד מדפסות תלת מימד היו מוצר חדש יקר ומורכב, שעשו בו שימוש בעיקר מהנדסים ומעצבים עבור בניית מודלים וכלים חד פעמיים. כיום עם התפתחות התחום המצב שונה לגמרי. עבור מכונות הדפסה תלת מימדית כל הזמן יוצאים לשוק עוד דגמים חדשים, יותר מתקדמים, חכמים וידידותיים למשתמש, שהפכו למוצר צריכה מבוקש בקרב מגוון קהלים לרבות לקוחות פרטים, אנשי מקצוע, משרדים, מרפאות ועבור בתי עסק קטנים ובינוניים.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

חברת 3DNY מייבאת, משווקת ומוכרת מבחר איכותי של מדפסות תלת מימד מקצועיות ושולחניות, עם מחירים זולים במיוחד ועבור קהל לקוחות פרטי, מוסדי ועסקי. את המדפסות תוכלו לרכוש גם און ליין, ישירות דרך אתר החברה.

 

היכולת לקנות מכונת הדפסה תלת מימדית

 

הבחירה של מגוון קהלים לקנות בימינו מכונת הדפסה תלת מימדית נובעת מתכונות ויתרונות רבים שהיא מציעה:

 

  • המדפסות החדשות הינן מוצרים איכותיים ואמינים הנדרשים ברמה נמוכה של תחזוקה.
  • ריבוי תכונות- מדפסות תלת מימד שאנו משווקים מציגות ריבוי של תכונות המאפשר לבצע עימן מגון פעולות שונות ולעשות בהן שימוש לשלל צרכים, מבניית אבות טיפוס ומודלים ועד לתכנון והפקת רכיבים ומוצרים שלמים.
  • מבחר עשיר- אנו מייבאים ומשווקים מבחר עשיר של מדפסות תלת מימד שולחניות ומקצועיות, עבורן כל הזמן יוצאים דגמים יותר חדישים ומתקדמים, ומהן לקוחות מכל ענפי ומגזרי המשק יכולים למצוא את המוצר המתאים לצרכים שלהם.
  • מחירים- התפתחות הענף, הביקוש הרב והתחרות העזה בתחום, הביאה להוזלה משמעותית במחירי מדפסות תלת מימד. באתר של חברתנו תוכלו להזמין מגוון מדפסות תלת מימד במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

ומה בעתיד?

 

כאמור, הדפסות תלת מימד הינו תחום הנמצא בתנופת התפתחות מואצת ומידי שבוע יוצאים לשוק עוד דגמים של מדפסות. כמו כן, כל הזמן מצטרפות עוד חברות לענף מתקדם זה וכך עולה התחרות בענף והמחירים ממשיכים לרדת. כתוצאה מכך כבר בעתיד הקרוב צפוי שמדפסות תלת מימד יהפכו לנפוצות לא רק בקרב אנשי מקצוע וענפי התעשייה השונים, אלא גם ייעשה בהם שימוש בייתי נרחב.

 

הזמנת מכונת הדפסה תלת מימדית

 

הזמנת מכונת הדפסה תלת מימדית מוצעת און ליין, ישירות דרך האתר שלנו . כמו כן לרכישת מדפסת, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירתה, צרו קשר עם חברת 3DNY הדפסות תלת מימד, בטלפון 09-7449959 או במייל 3dnyprinting@gmail.com.