מאמרים

מדפסות תלת מימד מקצועיות מחירים

מדפסות תלת מימד מקצועיות במחירים משתלמים

חברת 3DNY מייבאת ומשווקת מבחר איכותי של מדפסות תלת מימד מקצועיות במחירים משתלמים במיוחד. החברה המובילה בתחומה, מציעה ללקוחותיה ממגזרי המשק השונים מבחר מתקדם ומגוון של מדפסות תלת מימד, לרבות מדפסות תלת מימד מקצועיות העונות לצרכי אדריכלים, חברות הייט טק, מוסדות חינוך וענפי תעשייה שונים.

המדפסות מוצעות למכירה בבית העסק בכפר סבא וגם און ליין באתר החברה, עם משלוח לכל כתובת מבוקשת בארץ. כמו כן לרשות לקוחות החברה עומד צוות מקצועי, הזמין לייעץ ולסייע בבחירה נכונה של מדפסת תלת מימד מקצועית, המתאימה להגדרות תקציב ולצרכים ספציפיים.

מדפסות מקצועיות של מותגים מובילים למגוון צרכים

חברתנו ומשווקת מבחר איכותי, חדשני ואמין של מדפסות תלת מימד במחיר משתלם, מבית מותגים עולמים מובילים, לרבות חברת CREATBOT וחברת Flashforge, שאנו יבואנים מורשים ובלעדיים שלהן בארץ ומספקים עבורן מערך תמיכה שלם ומקצועי. מבחר זה של מדפסות מתאים למגוון צרכים של גורמים שונים במשק, בהיותן מאפשרות הדפסה פשוטה ונוחה גם של חומרים הנדסיים ומורכבים, וכן של מגוון סוגי חומרים קשיחים, גמישים ועמידים בטמפרטורות קיצוניות בשלל צבעים לרבות סיבי זכוכית, ניילון, קרבון ופליקרבונט.

כל זאת לצד קשת רחבה של פונקציות המאפשרות התאמה מלאה לכל צורך. בין היתר המדפסות שאנו מספקים מתאימות עבור ייצור מגוון סוגי חפצים כמו מוצרי מזון, צרכי בנייה, צעצועים, אבזרים למרפאות שיניים, גאדג'טים ועוד. כמו כן המדפסות מתאימות לבניית דגמים ומודלים ואבות טיפוס לצרכים שונים, לרבות צרכי אדריכלים, מוסדות חינוך, חברות סטארט אפ ועוד.

 

מחירים משתלמים של מדפסות מקצועיות

בעקבות התפתחות השוק וגידול בביקוש למדפסות תלת מימד מקצועיות, כך במקביל התפתחו, גדלו והתייעלו יכולות הייצור של מדפסות אלו. הביקוש למוצרים יצר שוק חדש, מאוד תחרותי, המתעדכן כל הזמן במדפסות מתקדמות ומשוכללות, על בסיס טכנולוגיות חדשניות לצד עלויות יותר ויותר נמוכות של ייצור. כפועל יוצא מכך גם מחירי מדפסות תלת מימד יורד כל הזמן וניתן לרכוש כיום מדפסת תלת מימד מקצועית במחירים אטרקטיביים ביותר, המתאימה להגדרות תקציב של חברות וגורמים רבים במשק. כחלק ממגמה זו ומתוך רצון לספק ללקוחותינו מענה יעיל ומשתלם, אנו מציעים עבור מדפסות תלת מימד מקצועיות מחירים תחרותיים וכדאיים ביותר, כולל מוצרים המוצעים עבור הנחות ומבצעים משתלמים ועם אפשרות לביצוע רכישה קבוצתית במחירים זולים במיוחד.

 

מחיר משתלם הכולל גם מערך תמיכה שלם

המחיר המשתלם שאנו מציעים עבור מדפסות תלת מימד מקצועיות, כולל לא רק את המדפסת עצמה אלא גם אחריות של היצרן ומערך תמיכה מקיף ומקצועי. זאת בהיותנו מחזיקים בהסכמי ייבוא ושיווק בלעדיים בישראל והסכמה של היצרן למתן שירותי תמיכה. מחויבות זו באה לכדי ביטוי ברמה מקצועית גבוהה ביותר של טכנאים ומעבדות שירות, שהוסמכו על ידי החברה היצרנית של המדפסת ומפוקחת על ידיה. במרבית המדפסות המחיר כבר כולל התקנה והדרכות בבית הלקוח. בנוסף, המעוניינים יכולים להרחיב את האחריות למדפסת ובמידה והמחיר אינו כולל התקנה והדרכה, ניתן להזמין שירותים אלו עם תוספת מחיר.

 

דוגמא למדפסת תלת מימד מקצועיות

באתר שלנו מוצע מבחר חדשני ואיכותי של מדפסות תלת מימד מקצועיות במחיר משתלם, עם פירוט בכל דף מוצר אודות מפרט טכני, מאפייני המדפסת, מחיר והיקף אחריות. כך למשל תוכלו למצוא באתר את מדפסת Flashforge Creator 3, מוצר דגל עכשווי וחדיש של המותג Flashfroge. המדפסת מציגה ממדים קומפקטים, לצד יכולות תעשייתיות מרשימות ומערכת מתקדמת ביותר שכוללת שני ראשים נפרדים. ראשים אלו פועלים כיחידות עצמאיות  המאפשרות הדפסות קלות במיוחד גם של חלקים וצורות מאוד מורכבות ומסובכות. כמו כן בהדפסה אחת ויחידה ניתן לבנות מודלים משני חומרי גלם שונים, לרבות חומר אחד קשיח והשני גמיש, וכן הדפסות של מודלים בשני צבעים בו זמנית, והדפסת מודל עם בסיס תומך מסיס שמספק רמת גימור נקייה ומושלמת ללא צורך בעוד התעסקות להסרתו.

זו רק ההתחלה של עוד מגוון פונקציות שהמדפסת מציגה, כדוגמת הדפסות מראה של הדפסת שני מודלים מראה או זהים בו זמנית, תמיכה בטמפרטורות של עד שלוש מאות מעלות להדפסת מגוון סוגי חומרים הנדסיים וחזקים, מנגנון הגנה כנגד תקלות, רזולוציית הדפסה של עד חמישים מיקרון ועוד.

 

הזמנת מדפסת תלת מימד מקצועית

הזמנת מדפסת תלת מימד מקצועית במחיר כדאי, מוצעת ישירות דרך האתר המאובטח של חברתנו. כמו כן להזמנת מדפסת, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת 3DNY הדפסות תלת מימד, בטלפון 09-7449959 או במייל 3dnyprinting@gmail.com.