מי אנחנו

יזמקו תלת מימד הינה חברת בת של יזמקו אשר נוסדה על בסיס הרעיון לספק ללקוחותיה את השירות המקצועי והמהיר ביותר עם מוניטין של מעל 50 שנה.יזמקו 3D הוקמה תוך זיהוי החדירה של טכנולוגיית מדפסות תלת מימד והטמעתם בשווקים השונים ובמטרה לתת מענה לביקושים הולכים וגוברים לטכנולוגיה זו בסקטור העסקי, המוסדי והפרטי.

החברה מספקת ציוד תלת מימד לרבות הכשרה, שירות וליווי טכני לכלל לקוחותיה.הניסיון והידע הנצברים, המעבדה הטכנית, השירות האישי, והאחריות למוצרים שמספקת יזמקו 3D, החל מיום הרכישה, ובמקביל לאחריות היצרן במהלך השנה הראשונה, הם אלו התורמים לייחודה של החברה בקרב לקוחותיה.

כלל המדפסות מיובאות באופן רשמי ובלעדי ומשווקות בעסקאות רכישה וליסינג. בנוסף החברה מספקת שירותי הדפסה בתלת מימד, מידול, והדרכה. יזמקו תלת מימד מיצגת מותגים מובילים כמו ALMA FILAMENT, Flashforge,Mingda,סורקי תלת מימד 3DMakerpro ועוד.

אנו מקפידים להתאים את סוג המדפסת ללקוח בהתאם לתחום העיסוק והצורך הנדרש תוך התאמה של חומרי הגלם לדרישות הלקוח ולאפליקציה המתאימה. יזמקו תלת מימד הינה שותפה אסטרטגית, מחויבת ומנוסה, הנלוות ללקוחותיה צעד אחר צעד במסע אל עבר יעדם העסקיים.